استاندار
1397/12/20 دوشنبه استاندار کرمانشاه در سالروز نهاد کتابخانه های عمومی کشور: قصد داریم کتابخانه های استان را هدف بازدید فرهنگی قرار دهیم هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، مردم شریف کرمانشاه را به شرکت در طرح کتابخانه گردی در کتابخانه های تازه تاسیس استان کرمانشاه در روز ۱۸ اسفند ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، بمناسبت فرا رسیدن ۱۷ اسفندماه سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور مردم شریف کرمانشاه را به شرکت در طرح کتابخانه گردی در کتابخانه های تازه تاسیس استان کرمانشاه در روز ۱۸ اسفند ماه دعوت کرد. متن پیام وی بدین شرح است:

مردم عزیز و فرهیخته کرمانشاه 

سلام و درود فراوان

در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور قصد داریم کتابخانه های عمومی استان را هدف بازدید فرهنگی قرار دهیم. واقعیت این است که هنوز بخشی از مردم و مدیران آشنایی کافی با محیط کتابخانه‌ی عمومی نداشته و فعالیت ها و خدمات این مراکز فرهنگی بیشتر از گذشته می‌بایست به مردم معرفی شوند تا کتابخانه به عنوان پایگاه اجتماعی و فرهنگی تاثیرگذار مورد توجه قرار گیرد.

علاوه بر این گروه های مرجع نظیر هنرمندان، چهره های سرشناس فرهنگی، هنری و ورزشی را نیز دعوت می کنیم تا با حضور خود الگوی خوبی از گذران مناسب اوقات فراغت را به جامعه معرفی کنند.

۱۸م اسفند ماه کتابداران پرتلاش استان منتظر حضور گرم مردم و مسئولین و چهره های برجسته استان هستند تا یک روز پر خاطره با نام کتابخانه گردی ثبت و در حافظه فرهنگی این سرزمین بر جای بماند.

امید است با ترویج فرهنگ کتابخوانی بخشی از نگرانی ها و دغدغه های فرهنگی خانواده ها و متولیان امر کاهش یافته و جامعه‌ای سالم و پیشرفته در آینده استان تحقق یابد.

وعده ما روز ۱۸ اسفندماه ۹۷ در کتابخانه های عمومی جدید التاسیس یا بازگشایی شده استان کرمانشاه

هوشنگ بازوند

استاندار

                                                         

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1100