98
1398/1/5 دوشنبه نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر کرد؛ فهرست کتابخانه های عمومی فعال در ایام نوروز ۱۳۹۸ نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف و افزایش رضایت‌مندی مراجعان و مخاطبان کتابخانه‌های عموی فهرست کتابخانه های فعال در ایام نوروز را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، با برنامه ریزی های انجام شده در خصوص باز بودن کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات نوروز و با هدف خدمات‌رسانی و افزایش رضایت‌مندی مراجعان و مخاطبان کتابخانه‌ها در این ایام، تعدادی از کتابخانه‌های عمومی در روزهای تعطیل نوروز، نسبت به ارائه خدمت اقدام خواهند کرد.

همچنین کتابخانه‌های عمومی که در مناطق شهری برخوردار واقع هستند، با توجه به ظرفیت‌های فضای سالن مطالعه، امکانات رفاهی موجود پذیرای علاقه مندان و داوطلبان کنکور هستند.

بر این اساس هماهنگی‌های لازم با ادارات کل استان‌ها انجام شده و تعدادی از کتابخانه‌های عمومی بر اساس میزان درخواست‌های اعضاء، میزان مراجعه و امانت آن‌ها برای فعالیت در ایام تعطیلات در نظر گرفته شده است.

اعضاء و مخاطبان کتابخانه‌های عمومی می‌توانند به منظور اطلاع از وضعیت کتابخانه‌های عمومی در ایام تعطیلات با ادارات کل استان‌ها یا کتابخانه‌های عمومی محل خود تماس بگیرند.

مشخصات و ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی فعال در تعطیلات نوروز را از اینجــا دریافت کنید.


همچنین فهرست کتابخانه های عمومی فعال استان کرمانشاه در ایام نوروز را اینجا مشاهده کنید.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 529