نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه

نمایشگاه
1397/11/15 دوشنبه همزمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه؛ بازدید مسئولان استان کرمانشاه از غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی در دومین روز از دهه فجر و همزمان با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه، مسئولین و شهروندان کرمانشاهی از غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، همزمان با دومین روز از ایام‌الله دهه فجر و با حضور مهندس بازوند، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان استانی، نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران در استان کرمانشاه در محل پارک شاهد کرمانشاه افتتاح شد.
غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای چهل ساله کتابخانه های عمومی در کرمانشاه نیز پذیرای مسئولین و بازدید کنندگان گرامی در ایام نمایشگاه می باشد.
گفتنی است کتابخانه های عمومی نهادی و مشارکتی از 10 باب در سال 57 به 105 باب در سال 97 ارتقا یافته است، زیر بنای کتابخانه ها از 6700 متر مربع به 42 هزار مترمربع در سال 97 رسیده است، منابع کتابخانه های عمومی از 38 هزار نسخه به یک میلیون و 145هزار نسخه افزایش یافته و اعضای فعال از 2هزار نفر در سال 57  به 61 هزار نفر در سال 97 رسیده است.
با هدف جذب کودکان به کتابخانه های عمومی 75 بخش ویژه کودک در کتابخانه های عمومی به بهره برداری رسیده است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 401