غرفه
1397/11/23 سه‌شنبه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن صورت پذیرفت؛ استقبال بی نظیر کودکان از غرفه کودک، کتاب و نقاشی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به همراه جمعی از همکاران ستادی و کتابداران کتابخانه های عمومی ضمن حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه از غرفه کودک و نقاشی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در مسیر راهپیمایی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به همراه جمعی از همکاران ستادی و کتابداران کتابخانه های عمومی ضمن حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه از غرفه کودک و نقاشی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در مسیر راهپیمایی بازدید کردند.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی، ضمن حضور در غرفه کودک و نقاشی این اداره کل از حضور پرشور مردم انقلابی کرمانشاه در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ابراز خرسندی کرد و گفت: کارکنان و کتابداران اداره کل کتابخانه های عمومی همپای مردم ایران در این امر مهم شرکت کردند، تا چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را با هم جشن بگیریم.

خونسار در ادامه با اشاره به برپایی غرفه کودک، کتاب و نقاشی در مسیر راهپیمایی گفت: این غرفه با تلاش کارکنان ستاد، کتابداران بخش کودک برخی از کتابخانه های عمومی شهر کرمانشاه و پایگاه بسیج اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با هدف ترغیب کودکان به شرکت در این جشن انقلابی و داشتن خاطره ای خوش از این روز برپا شده است.  

وی استقبال کودکان از این غرفه را چشمگیر دانست و گفت: از اینکه با تلاش همکاران و کتابداران اداره کل کتابخانه های عمومی استان، توانستیم نقش کوچکی در برگزاری پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشته باشیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی ضمن تشکر از تمامی همکاران ستادی و کتابداران گفت: در این غرفه ضمن معرفی خدمات کتابخانه های عمومی، طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی نیز اجرا شد و همچنین کودکان گریم انقلابی شدند و جهت شرکت در مسابقه نقاشی ۲۲ بهمن به ثبت نقاشی های خود با موضوع چهل سالگی انقلاب پرداختند، در پایان به آنها هدایای فرهنگی تقدیم شد.

حسنی خونسار در ادامه گفت: در غرفه کودک و نقاشی برخی از کودکان و خردسالان که قادر به کشیدن نقاشی نبودند، طرح های آماده با موضوع ۲۲ بهمن و دهه فجر را رنگ آمیزی کرده و با تحویل آن، از مسئولان غرفه هدایای فرهنگی دریافت کردند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 660