1398/3/8 چهارشنبه استاندار کرمانشاه؛ جشنواره کتابخوانی رضوی معرفت ما را نسبت به امام رضا (ع) بالا می برد هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

وی ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، بیان کرد: جشنواره رضوی فرصتی برای کسب معرفت نسبت به ساحت قدسی امام رضا علیه السلام است و هنوز مردم ما نیاز دارند که از زندگی و بیانات ائمه بهره ببرند. هر نوع فعالیتی در این زمینه مطمئنا برکات زیادی خواهد داشت.
استاندار کرمانشاه ضمن اشاره به تنوع بخش های این جشنواره، گفت: امید است خانواده ها، فرزندان خود را از کودکی با کتابخوانی آشنا کنند و از این جشنواره که شرایط مشارکت خانوادگی نیز دارد، برای تربیت صحیح فرهنگی، استفاده کنند.
بازوند در ادامه گفت: اکنون سرانه مطالعه در جامعه نیاز به رشد و پیشرفت دارد و از طرف دیگر نیاز داریم تا کتاب های خوب با محتوای مناسب در جامعه ترویج شود. منابع این جشنواره دارای محتوای مناسب و کارشناسی شده ای است که اثر مفیدی در افزایش معرفت مردم ولایتمدار ما خواهد داشت.
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان ادامه داد: همکاری دستگاه هایی که با خرید کتاب و تبلیغات و مشارکت در جشنواره به این برنامه رونق بخشیده اند جای تقدیر دارد و امیدوارم که دیگر دستگاه ها نیز نسبت به این مسئله اهتمام لازم را داشته باشند.
وی در پایان گفت: امیدوارم با همت بیشتر، شاهد استقبال کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده های محترم جهت شرکت در این جشنواره باشیم.

فايلها
photo_????-??-??_??-??-??.jpg 81.596 KB
بيشتر
 [PageVisit]