1398/4/9 يكشنبه نماینده مردم کرمانشاه و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی: جشنواره کتابخوانی رضوی به ترویج فضائل اهل بیت کمک می کند دکتر عبدالرضا مصری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم مجلس گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای تمرین کتابخوانی است و به ترویج فضائل اهل بیت کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دکتر عبدالرضا مصری با تأکید بر اهمیت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج پویش کتابخوان مجازی در بین نوجوانان گفت: ائمه به ما گفته اند اگر مردم خوبی های کلام ما را بدانند خودشان ما را پیروی خواهند کرد پس باید محاسن این خاندان عصمت را ترویج کنیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: بدون تردید برگزاری موفق یک جشنواره بزرگ بدون توجه دستگاه های فرهنگی و عنایت مردم امکان پذیر نیست پس همگی می بایست در کنار یکدیگر به رویدادهای بزرگ فرهنگی کمک کنیم..

دکتر مصری با بیان اینکه این جشنواره نقاط قوت زیادی دارد، خاطر نشان کرد: همه رده های سنی امکان شرکت در این جشنواره را دارند و خانواده ها به طور ویژه به حضور در کتابخوانی دعوت شده اند. نقطه قوت دیگر جشنواره روش های مختلف شرکت در مسابقه است که تنوع خوبی دارد و امیدوارم هر شخصی بنابه ذوق و سلیقه خود از این امکان بهره ببرد.

وی در پایان گفت: امید است همگی به نیت احیای سنت ائمه ، دربرنامه های فرهنگی از این نوع، سهم خود را ادا کنیم.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 63