1398/6/6 چهارشنبه به مناسبت هفته دولت: دیدار مردمی مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه به مناسبت هفته دولت در مسجد انبیاء (س) معصومه حسنی خونسار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به مناسبت هفته دولت و روز جهانی مساجد به نمایندگی از استاندار با مردم دیدار و گفتگو نمود.  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسارمدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه،روز سه شنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸، برای دیدار با مردم به مناسبت چهارمین روز از هفته دولت، در مسجد انبیاء (س) حضور پیدا کرد و با مردم دیدار و گفت وگو کرد.

 این دیدار که ساعت ۱۸:۳۰ تا بعد از اذان مغرب در مسجد انبیاء (س) محله ۲۲ بهمن با حضور معارف فلاحی مشاور استاندار، حجت الاسلام بهروز لرستانی امام جماعت مسجد و سایر نمازگزاران با  اهداء کتاب به نمازگزاران و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان  برای تمامی نمازگزاران حاضر در مسجد صورت پذیرفت.

معارف فلاحی مشاور استاندار ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت و قدردانی از زحمات مسئولین در این ایام گفت: به این مناسبت با دستور استاندار مدیران دستگاه های دولتی توسط پایگاه های فرهنگی محلات( مساجد) به میان مردم آمده و از نزدیک مشکلات و درخواست های مردم را مطالبه و رسیدگی می نمایند.

معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در این برنامه، ضمن تشریح فعالیت ها و برنامه های کتابخانه های عمومی در استان کرمانشاه و دعوت مردم و تمامی اقشار جامعه به کتابخوانی به صورت حضوری  پاسخگوی سئوال های مردم بود.

حسنی خونسار ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دولت و تبریک روز جهانی مساجد گفت: تعداد ۸۷ باب کتابخانه عمومی نهادی ۱۹ باب کتابخانه مشارکتی با ادارات و سازمانها و ۳ واحد کتابخانه  سیار  در استان کرمانشاه داریم که با نیروهای متخصص و کارآزموده به صورت دو شیفت به مردم خدمات رسانی می کنند، که هم اکنون ۷۱ هزار نفر عضو کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه هستند.

در پایان توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با حضور مشاور استاندار از زحمات حجت الاسلام لرستانی امام جماعت مسجد انبیاء تقدیر به عمل آمد.

 
بيشتر
 [PageVisit]