1398/10/21 شنبه در کتابخانه اقبال لاهوری: آستانه ایام فاطمیه وهفتمین روز شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی بزرگداشت یاد وخاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی وهمرزمانش در کتابخانه اقبال لاهوری شهرستان صحنه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، مراسم گرامیداشت به مناسبت هفتمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه و همکاری  بنیاد شهید شهرستان ،حوزه مقاومت شهید مطهریو بسیج خواهران، با حضور سرهنگ مسعود کاظمی، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان صحنه؛ بساطعلی نیازی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان؛ کتابداران و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، دانش آموزان، فرهنگیان، و آحاد ارادتمندان این شهید در کتابخانه عمومی اقبال لاهوری برگزار شد.

سرهنگ پاسدار مسعود کاظمی، در مراسم هفتمین روز از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در کتابخانه اقبال لاهوری عنوان کرد: شهیدان ما و شهید قاسم سلیمانی از نسل عاشورا و امتداد همان شهدا هستند که برای کمک به دین خدا و احیای اسلام به جنگ با دشمنان خدا رفته اند.

وی ضمن قدردانی از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه، برای برگزاری این مراسم ادامه داد: برای اینکه این انقلاب و نظام حفظ شود باید خون های ارزشمند نثار شود.

سرهنگ کاظمی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی ها تجلی روح خداوند بر زمین هستند که در کالبد این دنیای مادی نمی گنجد و به آروزی خودشان که همان لقاالله و روزی گرفتن در جوار خداوند متعال است خواهند رسید.

فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان صحنه گفت: امروز چهره واقعی و خبیث حاکمان نظام سلطه و استکبار که خیانتکارترین نوع بشر هستند برای ملت ما و همه آزادگان عالم بشر روشن شده است.

وی تشریح کرد: مسئولین خبیث و شیطان صفت آمریکا و صهیونیست بدانند که با این اقدام ناجوانمردانه و بزدلانه راه سردار سلیمانی متوقف و بسته نخواهد شد و انتقام در انتظار  جنایتکارانی است که دست پلیدشان به خون شهدای مقاومت و سردار سلیمانی آلوده کرده اند.بيشتر
 [PageVisit]