دیدار با استاندار
1397/10/13 پنجشنبه با هدف بهبود وضعیت پروژه ها و کتابخانه های عمومی استان صورت پذیرفت؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با استاندار کرمانشاه معصومه حسنی خونسار، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه مرکزی کرمانشاه با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه های استان ویژه کتابخانه مرکزی کرمانشاه 11 دی ماه با حضور در دفتر هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه با وی دیدار و گفتگو کرد.

 حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، در این دیدار از توجه ویژه استاندار نسبت به پیگیری مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی استان تشکر کرد و خواستار تخصیص اعتبارات ویژه جهت تکمیل و بهره برداری از پروژه های کتابخانه ای در استان به ویژه کتابخانه مرکزی کرمانشاه شد.

خونسار، در ادامه با اشاره به تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت و مقاوم سازی ۷ کتابخانه عمومی آسیب دیده در زلزله، خاطرنشان کرد: پیگیری و تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای و مقاوم سازی کتابخانه های عمومی مناطق زلزله زده از اولویت های اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه است.

وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت های استاندار و تکمیل این پروژه ها شاهد بهبود وضعیت کتاب و کتابخوانی در استان باشیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه در ادامه گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی در سال ۹۶ و ۹۷ را ارائه کرد و گفت: با توجه به گزارش ارسالی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور اداره کل کتابخانه های عمومی استان به عنوان انجمن برتر کشور شناخته شده است.

وی در پایان سخنانش به روند ساخت پروژه کتابخانه مرکزی کرمانشاه اشاره کرد و افزود: انتظار می رود با مساعدت استاندار و در نظر گرفتن اعتبار ویژه برای این پروژه، بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این کتابخانه که یک نماد برای استان است، باشیم.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در این دیدار از فعالیت و عملکرد کتابخانه های عمومی استان ابراز خرسندی کرد و گفت: نقش کتاب و کتابخوانی در پیشرفت، توسعه و ارتقای فرهنگ جامعه بسیار مهم است.

وی بر لزوم پیگیری و رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی استان تاکید کرد.

بازوند، همچنین در ادامه در خصوص پروژه کتابخانه مرکزی کرمانشاه گفت: بزودی از روند ساخت این پروژه مهم استانی به همراه مسئولین ذی‌ربط بازدید خواهیم کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات آنرا بررسی خواهیم کرد و ابراز امیدواری کرد که با اعتبارات در نظر گرفته شده در دو سال اخیر روند ساخت پروژه در مسیر خوب و تازه ای قرار گرفته است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 413