1398/3/26 يكشنبه در اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه صورت پذیرفت: تحلیل و بررسی کتاب مهارتهای ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع) جلسه تحلیل و بررسی کتاب «مهارتهای ارتباط مؤثر در  سیره امام رضا ع» با حضور جمعی از روانشناسان، کتابداران و اساتید دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تحلیل و بررسی کتاب مهارتهای ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع) با حضور معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه و برخی از مسئولین فرهنگی ، اساتید دانشگاه و کتابداران، در روز پنجشنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه سالجاری در سالن جلسات اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه صورت پذیرفت.
رضاکریمی، معاون اداره کل کتابخانه های عمومی در این جلسه گفت: همانطور که از عنوان پیداست این اثر یک کار میان‌رشته‌ای بین علوم ارتباطات و احادیث امام رضا(ع) است.
کریمی افزود: این کتاب با طرح این موضوع در ذهن خواننده می فهماند که رفتار امام اصلاً ساده و مستقیم نیست و ظرائف و پیچیدگی های خاصی دارد. وی همچنین افزود: دغدغه ای که برای نویسنده جدی نیست موضوع تحول در علوم انسانی است. مثلاً در فصل سوم از یک روانشناس به نام توماس گردون دوازده بازدارنده پلید ارتباط نقل می شود اما هیچ مقایسه ای هم دیده نمی شود. فقط در یک مورد می خوانیم یک مهارت ارتباط مؤثر«ستایش از مخاطب» است ولی در روایات اسلامی از آن نهی شده است
شهناز اجاقی، استاد دانشگاه،کوروش باباجانی، کارشناس فرهنگی کتابخانه های عمومی استان، مسلم نوری، روانشناس، علیرضا صفری، نویسنده و فعال فرهنگی، 
محمد خیاط زنجانی، دکترای فلسفه اسلامی و استاد دانشگاه، محمد امین بهرامی ، مسئول کتابخانه حاج آخوند و دیگر حاضرین به ارائه نقد ها و تحلیل هایی از کتاب پرداختند. 
رضا کریمی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان به شرکت در جلسه تحلیل و بررسی این کتاب می بایست پس از دریافت کتاب می بایست تحلیل را در ۳۵۰ کلمه  معرفی و در سایت جشنواره کتابخوانی رضوی به نشانی razavi.iranpl.ir ثبت نمایند.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 173