1398/4/5 چهارشنبه با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه صورت پذیرفت: نکوداشت دکتر محمد علی سلطانی با حضور فرهیختگان کرمانشاه رونمایی از کتاب ارجنامه سلطانی، (پدر تاریخ کرمانشاهان)، به پاس چهل سال خدمت فرهنگی و نکوداشت دکتر محمد علی سلطانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه ، همزمان با روز فرهنگي کرمانشاه، پنجم تير ماه به پاس چهل سال خدمات فرهنگي و پژوهشي دکتر محمد علي سلطاني، مراسم نکوداشت و رو نمايي از کتاب (ارجنامه سلطاني) در روز چهارشنبه مورخ 5/4/98 ساعت 10 صبح در محل سالن آناهیتا هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، محمد علی سلطانی نویسنده کرد پژوه است که در زمینه ادبیات تاریخ و ادیان و مذاهب کردستان و بویژه منطقه کرمانشاه به پژوهش پرداخته است.            

معصومه حسنی خونسار، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در پایان مراسم آیین تجلیل از دکتر محمد علی سلطانی با اهداء لوح یادبود از زحمات این نویسنده کرد پژوه تقدیر نمود.   
     

کتاب (ارجنامه سلطانی)، به اهتمام دکتر ابراهيم رحيمي زنگنه ، دانشياردانشگاه رازي و دکترخليل کهريزي، در دو مجلد و يک هزار و پانصد صفحه به منظور تجليل از (پدر تاريخ کرمانشاهان) تاليف و منتشر شده است.         

این رونمایی با مشارکت ، معاونت فرهنگي و هنري شهرداري کرمانشاه ، اداره کل کتابخانه‌هاي استان کرمانشاه با همکاري استانداري، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي، ، مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر و با سخنراني استادان؛ دکترمير جلال الدين کزازي، دکتر قطب الدين صادقي، استاد کاوه بيات، دکتر رحيمي زنگنه و اجراي هنري موسيقي ، با حضور دانشگاهيان و فرهيختگان و اهل قلم و شاعران و هنرمندان و نمايندگان اديان و مذاهب استان‌هاي غرب کشور برگزار شد. 
تعداد بازديد اين صفحه: 178