1398/4/5 چهارشنبه فرماندار شهرستان هرسین: دعوت فرماندار شهرستان هرسین از مردم برای شرکت در پویش مجازی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین، به همراه دیگر کارکنان فرمانداری این شهرستان در پویش مجازی کتابخوان رضوی شرکت نمودند، و از تمامی کارکنان ادارات برای پیوستن به این پویش دعوت نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرماشاه، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هرسین در پویش مجازی نهمین جشنواره کتابخوان رضوی روز چهارشنبه مورخ ۵ تیر ۹۸ به همراه پرسنل فرمانداری شهرستان هرسین در محل دفتر فرمانداری، به پویش مجازی جشنواره رضوی پیوست.
دکتر امیر شاه آبادی که در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هرسین در اردیبهشت ۹۸ ضمن استقبال از این جشنواره برای حضور ادارات در جشنواره مساعدت نمودند، پیرو این جلسه ایشان طی نامه ایی اداری به تمام ادارات ضمن دعوت کارمندان و خانواده هایشان برای حضور در این جشنواره،خواستار همکاری ادارات با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هرسین شد.
دکترشاه آبادی، در مورخ ۵تیر ماه به همراه تعدادی از کارمندان فرمانداری به پویش مجازی جشنواره پیوستند و کتاب فصل فیروزه ایی نوشته سرکار خانم زارع را بصورت اختصار توضیح دادند و از نکات مثبت این کتاب چگونگی حضور حضرت فاطمه معصومه (س) در شهر قم بیان نمودند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 86