1398/4/11 سه‌شنبه جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین: جشنواره رضوی یک ابتکار مهم فرهنگی در سطح کشور است رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین به همراه کارکنان و اعضای افتخاری به پویش کتابخوانی مجازی نهمین جشنواره رضوی پیوست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، مهدی حاجی مرادیان، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هرسین به همراه پرسنل و تعدادی از جمعیت داوطلب هلال احمر شهرستان هرسین در روز دوشنبه مورخ 10 تیر ماه سالجاری در محل سالن آموزش این اداره  به پویش مجازی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیوستند.

مهدی حاجی مرادیان، در این نشست کتابخوانی، ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی در سطح کشور؛ استان کرمانشاه و شهرستان هرسین جشنواره رضوی را یک برنامه فرهنگی مثبت و مورد نیاز عنوان نمودند و بیان کرد: جمعیت هلال احمر آماده همکاری در این زمینه و سایر برنامه های فرهنگی نهاد کتابخانه ها می باشد.                                  

حاجی مرادیان، سپس در پویش مجازی کتاب فصل فیروزه شرکت نمود.                                 

سید نصرت اله رحمتی، نماینده استان کرمانشاه در جمعیت هلال احمر کشور و عضور شورای فرهنگی استان کرمانشاه نیز در این نشست ضمن تشویق حاضرین به بحث مطالعه و بیان تاریخچه مطالعه در ایران؛ به بیان آیاتی در قرآن در زمینه امر کتاب و مطالعه پرداختند.                 

وی خاطر نشان کرد: کتابخوانی بهترین راه برای آگاه شدن و آگاه کردن دیگران است و ضعف در مطالعه را باعث بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی معرفی نمود.                            

رحمتی، در پایان ضمن تشکر از اداره کتابخانه های شهرستان هرسین، جشنواره رضوی را یک ابتکار مهم فرهنگی معرفی نمود و از تمام اقشار جامعه برای شرکت در این پویش دعوت کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 74