1398/4/18 سه‌شنبه در راستای تفاهم و همکاری های دوجانبه: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در دیدار با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه حجت الاسلام محمد صالحی، مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، کتابخانه ها و اوقاف هر دو از نهادهای فرهنگی به شمار می آیند و باید دامنه همکاری در بین نهادهای فرهنگی بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به همراه چند تن از پرسنل این اداره کل با حجت الاسلام محمد صالحی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در روز سه شنبه مورخ 18 تیر ماه سالجاری در راستای همکاری های بیشتر و دوجانبه این دو نهاد فرهنگی دیدار و گفتگو نمود.         

حجت الاسلام محمد صالحی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی و همکاران ایشان در اداره کل اوقاف از شروع همکاری دوجانبه اوقاف و کتابخانه های عمومی استقبال نمود و در این خصوص بیان نمود کتابخانه ها و اوقاف هر دو از نهادهای فرهنگی به شمار می آیند و باید دامنه همکاری در بین نهادهای فرهنگی بیشتر شود.   

ایشان همچنین افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آمادگی های لازم را جهت هر گونه همکاری در راستای توسعه فرهنگ عمومی و مطالعه بین افراد جامعه بلاخص کتاب و کتابخوانی اعلام وبیان داشت باید برای جلو گیری از موازی کاری در حوزه های مشترک برنامه های فرهنگی اجتماعی را با مشارکت و همفکری بیشتری انجام داد که غالبا نتایج حاصله موثرتر خواهد بود.             

معصومه حسنی خونسار، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته حجت الاسلام محمد صالحی، به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان گفت: اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در راستای توسعه فرهنگ کتابخونی این آمادگی را دارد با تمام ادارات استان همکاری مستمر و موثر در غالب تفاهم نامه های مشترک دوجانبه منعقد نماید.

وی در پایان بیان نمود: امید است با انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین کتابخانه های عمومی و اداره کل اوقاف گامی مثبت در تحقق اهداف نهاد کتابخانه های عمومی در جهت توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی برای مردم استان برداشته شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 92