1398/5/19 شنبه با برگزاری آیین اختتامیه؛ جشنواره کتابخوانی رضوی در قصرشیرین برگزیدگان خود را شناخت دومین اختتامیه شهرستانی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان کرمانشاه در شهرستان قصرشیرین با تقدیر از ۸ برگزیده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان قصرشیرین روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه با حضور حشمت اله رضایی، معاون فرماندار شهرستان قصرشیرین و رؤسای ادارات ورزش و جوانان، بهزیستی، استاندارد، بنیاد شهید، اعضای شورای اسلامی شهر، هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مردم و کتابداران در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصرشیرین برگزار شد.

حشمت اله رضایی، معاون فرماندار شهرستان قصرشیرین ضمن خیر مقدم به حاضرین و روسای ادارات بیان داشت: با توجه به تهاجم فرهنگی غرب به فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی، نقش کتابخانه های عمومی روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری آیین اختتامیه خواهان تداوم چنین برنامه هایی برای تشویق و ترغیب جامعه به کتاب و کتابخوانی شد.

در ادامه ضیااله آباد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی قصرشیرین گزارشی کامل از روند برگزاری نهمین جشنواره رضوی در شهرستان ارائه داد. آباد با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه ۲۷ هزار و ۲۷۷ نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند، گفت: یک هزار و ۸۰۰ نفر از شهرستان قصرشیرین در این مسابقه شرکت کردند که به نسبت جمعیت شهرستان، قصر شیرین در بین سه شهرستان برتر قرار گرفت. این مهم با تلاش کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه مجموع برگزیدگان استان ۱۸۸ نفر است، گفت: ۸ نفر از برگزیدگان از شهرستان قصرشیرین هستند.

آباد در پایان از فرماندار و مسئولان ادارات، کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان برای حضور مستمر در تمام مراحل جشنواره رضوی تقدیرکرد.

در پایان مراسم از مسئولان ادارات شهرستان قصرشیرین برای حضور فعال و حمایت از ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شد. همچنین برگزیدگان معرفی و تقدیر شدند:

امیررضا غلامی، نازنین مرادی، ساغر قاسمی در بخش چهارگزینه ای نوجوان؛

زینب سعادت نیا، نسرین پدیور، فریبا وفا و ضرغام قاسمی در بخش چهارگزینه ای.

همچنین از ۴۰ برگزیده کتابخانه ای که مشارکت فعالی در تمام حوزه ها داشتند، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است، برگزاری مراسم و جوایز با مشارکت گسترده خیرین شهرستان انجام شد.

 [PageVisit]