1398/6/17 يكشنبه در شهرستان گیلانغرب برگزار شد: سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب برگزار شد با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب با حضور معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، کورش محمودیان، فرماندار شهرستان، اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و سایر مدعوین در روز یکشنبه مورخ ۱۷ شهریور در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

کورش محمودیان، فرماندار شهرستان گیلانغرب، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت "ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایشان"، و ابراز خرسندی از برگزاری منظم جلسه انجمن کتابخانه های عمومی گیلانغرب گفت: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی یکی از جلسات مهم در حوزه کتابخانه های عمومی به شمار می‌رود که تمامی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی در آن مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

همچنین وی با تاکید بر برگزاری منظم جلسات انجمن شهرستان در راستای توسعه کتابخانه های عمومی اشاره نمود و از اعضای جلسه به خاطر حضور مستمر قدردانی کرد.    

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در ابتدا ضمن عرض تسلیت به مناسبت "شهادت امام حسین (ع)و یارانشان" و تقدیر از فرماندار به عنوان رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن اشاره نمود، که با توجه به برگزاری منظم جلسات انجمن شهرستان که نهاد کتابخانه های عمومی در بررسی های سه ماهه اول سال جاری، این شهرستان را به عنوان یکی از شهرستان های فعال در عرصه برگزاری جلسات انجمن معرفی نموده و از فرماندار به صورت مکتوب تقدیر کرد.

در ادامه حسنی خونسار با اشاره به آمار و اطلاعات کتابخانه های عمومی شهرستان از فعالیت و رشد کتابخانه های عمومی این شهرستان در ۶ ماهه اول سال جاری قدردانی کرد..

حسنی خونسار، با بیان اینکه کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب یکی از شهرستان های برتر در حوزه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی بود گفت: در جشنواره کتابخوانی رضوی این شهرستان تعداد ۲ هزار و ۷۶۱ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۱۱ نفر برگزیده جشنواره شدند و در آئین اختتامیه از آنها تقدیر به عمل آمد، و کتابخانه های عمومی این شهرستان سهم بسزایی از برگزیدگان این جشنواره را به خود اختصاص داد، و ابراز امیدواری کرد در سال های آتی نیز همچنین شاهد رشد و حضور مردم شهرستان در جشنواره های کتابخوانی بالاخص جشنواره کتابخوانی رضوی باشیم.

در پایان حسنی خونسار، خاطر نشان کرد: تعداد ۲ هزارو ۷۱۶ نفر عضو کتابخانه های این شهرستان هستند و ۱ هزارو ۷۶۷ متر زیربنای کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب است و ۵۲ هزار و ۵۷۱ جلد کتاب در این کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب موجود است.

درخاتمه تعدادی از اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در خصوص مسائل مطرح شده مباحثی را تشریح نمودند.

 [PageVisit]