1398/6/27 چهارشنبه با هدف رفع موانع و مشکلات مالی در توسعه کتابخوانی: دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف توسعه همکاری ها در راستای رفع موانع امور مالی و عمرانی در توسعه کتابخانه ها وکتابخوانی با مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با علی محمدی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان،در خصوص همکاری ها و رفع مشکلات مالی، فرهنگی  و عمرانی روز سه شنبه مورخ 26 شهریور دیدار و گفتگو کرد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در این دیدار مسائل و مشکلات مالی و عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان را مطرح کرد؛ و با تاکید بر همکاری های بیشتر برای رفع موانع توسعه کتابخانه های عمومی درخصوص مشکلات ساختمان کتابخانه مرکزی استان و منابع مالی به بحث و گفتگو پرداخت.              

در ادامه این جلسه علی محمدی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اظهار داشت: اهتمام به ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه وظیفه ما مسئولان است و برای ترویج و ارتقای این فرهنگ از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.              

محمدی خاطرنشان کرد: همکاری با کتابخانه های عمومی همچنان در دستور کار این اداره کل قرار دارد و برای اینجانب و مجموعه کارکنان دارایی استان، کتابخوانی از اهمیت خاصی برخوردار است.                

وی همچنین در خصوص حمایت از ساخت و تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی استان کرمانشاه، افزود: این کتابخانه به عنوان یک پایگاه مهم اطلاع رسانی در بخش کتابخوانی و استفاده عموم مردم از سالن های مطالعه آن و بخش های استاندارد در این زمینه لازمه روند تکمیل سریع تر می باشد، و باید برای تکمیل کتابخانه مرکزی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در خصوص لزوم پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از محل درآمد شهرداری ها، گفت: باید در روند پرداخت نیم درصد در شهرستان های استان مساعدت لازم از طرف شهرداران صورت بگیرد تا مشکلاتی در حوزه ارتقای کتابخوانی در استان نداشته باشیم. 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 59