1398/6/27 چهارشنبه با هدف رفع موانع و مشکلات مالی در توسعه کتابخوانی: دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف توسعه همکاری ها در راستای رفع موانع امور مالی و عمرانی در توسعه کتابخانه ها وکتابخوانی با مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با علی محمدی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان،در خصوص همکاری ها و رفع مشکلات مالی، فرهنگی  و عمرانی روز سه شنبه مورخ 26 شهریور دیدار و گفتگو کرد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در این دیدار مسائل و مشکلات مالی و عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان را مطرح کرد؛ و با تاکید بر همکاری های بیشتر برای رفع موانع توسعه کتابخانه های عمومی درخصوص مشکلات ساختمان کتابخانه مرکزی استان و منابع مالی به بحث و گفتگو پرداخت.              

در ادامه این جلسه علی محمدی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اظهار داشت: اهتمام به ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه وظیفه ما مسئولان است و برای ترویج و ارتقای این فرهنگ از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.              

محمدی خاطرنشان کرد: همکاری با کتابخانه های عمومی همچنان در دستور کار این اداره کل قرار دارد و برای اینجانب و مجموعه کارکنان دارایی استان، کتابخوانی از اهمیت خاصی برخوردار است.                

وی همچنین در خصوص حمایت از ساخت و تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی استان کرمانشاه، افزود: این کتابخانه به عنوان یک پایگاه مهم اطلاع رسانی در بخش کتابخوانی و استفاده عموم مردم از سالن های مطالعه آن و بخش های استاندارد در این زمینه لازمه روند تکمیل سریع تر می باشد، و باید برای تکمیل کتابخانه مرکزی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در خصوص لزوم پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از محل درآمد شهرداری ها، گفت: باید در روند پرداخت نیم درصد در شهرستان های استان مساعدت لازم از طرف شهرداران صورت بگیرد تا مشکلاتی در حوزه ارتقای کتابخوانی در استان نداشته باشیم. 
 [PageVisit]