1398/8/21 سه‌شنبه همزمان با هفته کتاب: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از خانواده شهید مدافع حرم تجلیل کرد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهید احمدی فر دیدار کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با همراهی حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، با حضور در منزل شهید مدافع حرم «خیراله احمدی فر» با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.
 در این دیدار که بعدازظهر یکشنبه 19 آبان ماه و با حضور تعدادی از مسئولین انجام شد، حجت‌الاسلام عسگری در سخنانی با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم (ص) و همچنین هفته کتاب و کتاب‌خوانی، ابراز امیدواری کرد که بزرگداشت این مناسبت‌های فرخنده بتواند جامعه اسلامی را بیش‌ازپیش در حوزه‌های مختلف فرهنگی به‌ویژه حوزه فرهنگ ایثار و شهادت رشد و تعالی بخشد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در دیدار با همسر و فرزندان شهید خیراله احمدی فر گفت: رفاه و آسایش را مدیون شهدا هستیم، ما باید در سنگر های فرهنگی از هیچ کوششی دریغ نکنیم زیرا شهدا جان خود را فدای این خاک کردند و باید راه شهدا  را ادامه دهیم، و برای ادامه این راه در راستای آبادانی و توسعه کشور عزیزمان و دفاع از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
 

در ادامه این دیدار معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های استان کرمانشاه، نیز با تجلیل از ایثارگری شهدا اظهار داشت: شهدا مایه مباهات و افتخار نظام و مردم هستند و خدمتگزاران کشور به خادمی شما ایثارگران افتخار می‌کند.
در پایان این دیدار از  طرف اداراه کل کتابخانه های عمومی استان از خانواده این شهید گرانقدر و فرزند شهید زینب احمدی فر، که در اولین دوره لیگ کتابخوانی به مرحله نهایی راه یافته بود تجلیل به عمل آمد.
شهید مدافع حرم «خیراله احمدی فر» سه سال پیش در دفاع از حریم اهل‌البیت علیهم‌السلام در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است، استان کرمانشاه تاکنون تعداد 16 شهید گرانقدر مدافع حرم را تقدیم حرم آل الله کرده است.


 [PageVisit]