1398/10/8 يكشنبه به همت کتابدار کتابخانه سیار شهدای گمنام انجام شد؛ نشست صبحانه با کتاب در روستاهای هرسین نشست فرهنگی صبحانه با کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ایجاد محیطی شاد و صمیمی، در روستای رایگان از توابع شهر هرسین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در هفته اول دی ماه، نشست فرهنگی صبحانه با کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ایجاد محیطی شاد و صمیمی، توسط کتابدار کتابخانه سیار شهدای گمنام در روستای رایگان از توابع شهر هرسین و سایر روستاهای اطراف برگزار شد.

بهرام عظیمی، کتابدار کتابخانه سیار با حضور در بین دانش آموزان روستای رایگان، گفت: روستای رایگان روستایی بسیار زیبا با جاذبه های طبیعی و باغات گردو در فاصله ۲۰ کیلومتری از شهر هرسین قرار دارد. جمعیت روستا حدود ۳۰۰ نفر است. تعداد ۵۳ نفر از جمعیت روستا، عضو کتابخانه سیار هستند.

در این نشست ضمن اشاره به اهمیت مطالعه، چند نفر از اعضا به قصه گویی و معرفی کتاب پرداختند. همچنین کتابدار کتابخانه قصه کتاب «شاهزاده بافنده» را برای اعضا روایت کرد. همچنین داستان «فرود» از سری داستان های شاهنامه معرفی و خوانده شد.

گفتنی است، در اجرای این برنامه آموزگاران روستای رایگان با مسئول کتابخانه سیار همکاری کردند.
  [PageVisit]