1398/10/13 جمعه در شهرستان پاوه: بازدید بچه های مهد کودک گلهای زندگی از کتابخانه وحدت پاوه حضور فعال کودکان پاوه ای در کتابخانه عمومی وحدت با هدف علاقه مندکردن کودکان مهدکودک و پیش دبستانی به کتاب و کتابخوانی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با هدف علاقه مند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی، تعداد 150 نفر از کودکان مهد کودک و پیش دبستانی "گلهای زندگی" با همکاری نرمین عبدالهی مسئول مدیر مهدکودک در قالب چهار گروه در دو روز متوالی در تاریخ 10 و 11 دی ماه همراه با مربیان خود؛ پروین محمدی، سحر کارگر، زیور صیدی، مرضیه رهروان، شیما قادری، نگین عباسی و رقیه رحمتی مهمان کتابخانه عمومی وحدت پاوه بودند.

رحمت محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه گفت: در این بازدید نونهالان مهد کودک گلهای زندگی و مربیان مهدکودک از بخش های کتابخانه عمومی وحدت بازدید کردند و کتابداران و مربیان برای کودکان  توضیحاتی درباره کتابخانه و منابع آن،  همچنین بخش های مختلف کتابخانه و خدمات آن ارائه دادند. و با برنامه های متنوع: قصه خوانی، کاردستی، نقاشی و رنگ آمیزی، شعر خوانی و سایر فعالیت ها برای کودکان اجرا شد و چند ساعتی را در کتابخانه متفاوت سپری کردند.

محمدی افزود: بازدید کودکان از بخش کودک کتابخانه های عمومی، گامی مؤثر در پیشبرد اهداف متعالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حوزه سرمایه گذاری فرهنگی از دوره کودکی در جامعه محسوب می شود.

وی ادامه داد: با این امید که کودکان با کتاب و مطالعه خو گرفته و به حضور در کتابخانه علاقه مند شوند. این مهم به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه تحقق یافته و شاهد استقبال روز افزون بچه ها، دانش آموزان و همشهریان گرامی از کتابخانه و افزایش مطالعه مفید هستیم.

در پایان: ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و مربیان مهد گلهای زندگی، از دیگر مدیران مراکز تقاضامندیم جهت رونق کتاب و کتابخوانی و افزایش مطالعه مفید، دانش آموزان را به صورت دوره ای به کتابخانه بیاورند و با تغییر فضای آموزشی در ایجاد علاقه به مطالعه کودکانمان سهیم باشیم. [PageVisit]