عکاسی
1397/8/1 سه‌شنبه از سوی دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ فراخوان مسابقه عکس سوگواره شور حسینی منتشر شد دومین مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی در دو بخش تلفن همراه و دوربین عکاسی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دومین مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» همزمان با فرا رسیدن اربعینِ شهادت سرور و سالار شهیدان، ابا عبدالله الحسین(ع) و با محوریت جلوه‌های امر به معروف و نهی از منکر در ماه‌های محرم و صفر از روز چهارشنبه هجدهم مهرماه لغایت جمعه هجدهم آبان ماه توسط شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

دومین مسابقه عکس سوگواره شور حسینی با تلفن همراه و دوربین عکاسی در بین همکاران و بازنشستگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده محترم آنان در سطح ستاد وزارتخانه، ادارات کل استانها و سازمانهای تابعه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به نشانیhttp://marouf.farhang.gov.ir ،  http://farhang.gov.ir  و یا از طریق پرتال سوگواره به نشانی http://shorehosseini.farhang.gov.ir نسبت به دریافت اطلاعات مسابقه و ارسال عکس‌های خود اقدام کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ شنبه نوزدهم آبان‌ لغایت چهارشنبه سی‌ام آبان‌ماه با مراجعه به سایت‌های مذکور و شرکت در بخش «انتخاب مردمی» مسابقه، بهترین عکس ارسال شده را انتخاب و به آن رأی دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 311