افتتاح کتابخانه شهدای مدافع حرم

افتتاح کتابخانه شهدای مدافع حرم
1397/8/29 سه‌شنبه در ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی صورت پذیرفت؛ افتتاح 85مین کتابخانه عمومی استان کرمانشاه کتابخانه «شهدای مدافع حرم» شهرک مهر رازی بعنوان 85امین کتابخانه عمومی استان کرمانشاه، در ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه افتتاح شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، کتابخانه عمومی «شهدای مدافع حرم» شهرک مهر رازی کرمانشاه، در ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فضل الله رنجبر، فرماندار کرمانشاه؛ معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛  مسئولین و مدیران شهرستان و عموم مردم، امروز سه شنبه 29 آبان ماه افتتاح شد.

معصومه حسنی‌خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت گفت: در ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی در خدمت شما هستیم تا هشتاد و پنجمین کتابخانه عمومی استان و بیست و پنجمین کتابخانه عمومی شهرستان را با حضور مسئولین و مردم کتاب خوان و کتاب دوست شهر کرمانشاه افتتاح کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه ضمن اشاره به سفر پر خیر و برکت رهبری به استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: پروژه افتتاح کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم شهرک مهر رازی کرمانشاه، یکی دیگر از پروژه هایی است که در این سفر پر خیر و برکت در سال ۱۳۹۰ با اعتباری بالغ 5 میلیارد و 790 میلیون ریال به تصویب رسید و با تلاش و پیگیری های فرماندار و مدیران استان ساخته و امروز 29 آبان ماه در اولین روز از هفته وحدت و ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی به بهره برداری می رسد.

حسنی خونسار ضمن تشکر از فرماندار فهیم و فرهنگ دوست، اظهار داشت: کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم  با ۳0۰ مترمربع زیربنا دارای بخش های مختلفی از قبیل مرجع، مخزن، سالن مطالعه و بخش کودک است. 
 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی از اهداف افتتاح کتابخانه عمومی در این منطقه محروم و پرجمعیت کم کردن فاصله فرهنگی در سطح محلات کرمانشاه بوده است که به لطف خدا اداره کتابخانه های عمومی استان در این راه مصمم و با اراده کامل راه را ادامه خواهد داد.
وی در پایان افزود: این کتابخانه با تلاش و پیگیری های کارکنان ستادی و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمانشاه  با زمینی متراژ 1000متر و زیر بنا 300 متر در اختیار همشهریان عزیز قرار گرفته است.

در ادامه فضل الله رنجبر فرماندار شهرستان کرمانشاه  ضمن گرامیداشت  هفته کتاب و تبریک هفه وحدت و بسج افزود: پایه و اساس پیشرفت هر جامعه بر کتابخوانی و مطالعه استوار است و هرچه تلاش در این راه صورت پذیرد به اعتلا و سربلندی کشور کمک خواهد شد.

رنجبر همچنین با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای مدافع حرم از حسن انتخاب نام این کتابخانه نیز تشکر نمودند.

فرماندار کرمانشاه در پایان از پیگیری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و سایر مسئولین برای آماده سازی و تکمیل این پروژه تقدیر کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 487