امور مجلس
1397/9/19 دوشنبه با حضور مدیران و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد معرفی شد در مراسمی با حکم علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، حسام قربانعلی به عنوان مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مراسم معارفه مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد، شنبه ۱۷ آذر ماه با حضور جمعی از مدیران و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد که در آن حسام قربانعلی با حکم دبیرکل نهاد، به عنوان مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد، معرفی شد.

متن حکم دبیرکل نهاد برای این انتصاب به شرح زیر است:

جناب آقای حسام قربانعلی

باسلام

باتوجه به شایستگی و سوابق ارزنده، به موجب این ابلاغ به مسئولیت مدیرکل امور مجلس و استان‌ها منصوب می‌شوید. انتظار دارم در انجام هرچه بهتر وظایف آن اداره کل از جمله ایجاد هماهنگی بین واحدهای ستاد مرکزی با ادارات کل استانی جهت انعکاس و تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های کلان، بررسی عملکرد و ایجاد ارتباط متقابل با ادارات مذکور به منظور رفع موانع و مشکلات، کوشا باشید؛ ان‌شاءالله.

از تمامی معاونین و مدیران کل ستادی و استانی همکاری همه جانبه با جنابعالی را خواستارم.

و من الله توفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل

در این نشست مرتضی محمدزاده، مدیرکل سابق امور مجلس و استان ها در سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده دوره مدیریتی خود پرداخت. همچنین در پایان این نشست نیز با اهدای لوح تقدیر دبیرکل نهاد، از زحمات و تلاش های مرتضی محمدزاده در اداره کل امور مجلس و استان ها قدردانی شد.

گفتنی است حسام قربانعلی تا پیش از این، معاون مدیرکل امور انجمن ها و مشارکت های نهاد بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 402