کارگاه آموزشی
1397/9/28 چهارشنبه در راستای اجرای مصوبات جلسه شورای معاونین نهاد در شهرستان هرسین برگزار شد؛ اولین کارگاه آموزشی «ازدواج عاقلانه و مناسب و راهکارهای تحکیم خانواده» در راستای اجرای مصوبات جلسه شورای معاونین نهاد با مسئولین شهرستان هرسین، اولین کارگاه های آموزشی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، به همت اداره کتابخانه های عمومی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بهزیستی شهرستان هرسین، اولین کارگاه آموزشی «ازدواج عاقلانه و مناسب و راهکارهای تحکیم خانواده» در راستای اجرای مصوبات جلسه شورای معاونین نهاد در شهرستان هرسین مورخ 21 شهریور ماه 97، در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در روز یکشنبه 25 آذر 97 در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور 70نفر برگزار شد.

این دوره زهرا سادات موسوی، کارشناس ارشد روانشناسی و مدرس این دوره آموزشی در مورد اهداف کارگاه آموزشی چنین گفت: شرکت کنندگان در این دوره با راه های آشنایی دو نفر در محیط زندگی، محیط مجازی، میهمانی ها و مراسمات، آشنایی‌های اتفاقی و مراکز همسریابی بعنوان پنج باب برای آشنایی آشنا شدند.

در این کارگاه ازدواج با مشارکت خانواده یا بصورت فردی و همچنین مباحثی از قبیل ازدواج عاقلانه، عاشقانه و عاقلانه عاشقانه تشریح و مورد بحث قرار گرفت.

در ادامه نقاط ضعف و قوت خود را در هر کدام از مباحث پنج گانه ارائه شده با مشارکت و گفتگوی حاضرین و نظر نهایی مدرس بررسی گردید.

لازم بذکر است این کارگاههای آموزشی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان در چندین جلسه برگزار خواهد شد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 294