انجمن پاوه
1397/10/6 پنجشنبه توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان صورت پذیرفت؛ از زحمات و حمایت های فرماندار شهرستان هرسین در حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان هرسین با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه، فرماندار و سایر اعضای انجمن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان هرسین با حضور معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛  امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و سایر اعضای انجمن، روز چهارشنبه 5 دی ماه 97 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار  شد.

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه از حضور و پیگیری های مدیرکل کتابخانه‌های  عمومی استان کرمانشاه در جلسات انجمن شهرستان و پیگیری امور شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار هرسین با اشاره به سفر دبیرکل و شورای معاونین نهاد کتابخانه های عمومی در شهریور ماه 97، خاطر نشان کرد: حضور جناب آقای مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و هیئت همراه باعث شکل گیری تحرکات فرهنگی خوبی در حوزه کتاب، کتابخوانی و کتابخانه های عمومی شد.

وی در ادامه از توجه ویژه دبیرکل کتابخانه های عمومی و خوش قولی این نهاد در پیگیری و انجام مصوباتی که در جلسه شورای معاونین این نهاد با مسئولین شهرستان هرسین تصویب شد تقدیر و تشکر کرد.

شاه آبادی در ادامه تعامل و همکاری بین نهادها و ادارات فرهنگی را یکی از مهمترین عوامل توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه دانست و تاکیید کرد: با توجه به اهتمام ویژه نهاد کتابخانه های عمومی به این شهرستان میبایست مسئولین شهرستان پای کار بیایند و با کتابخانه های عمومی کمال همکاری را داشته باشند.

فرماندار هرسین در ادامه گفت: خوشبختانه سرانه زیربنای کتابخانه‌های عمومی شهرستان در استان رتبه نخست را دارد و در کشور نیز بالاتر از میانگین قرار داریم.

در ادامه جلسه معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه؛ در این جلسه به سفر دبیرکل و معاونین ایشان به شهرستان هرسین اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با حمایت های دبیرکل و فرماندار شهرستان اکثر مصوبات جلسه شورای معاونین نهاد کتابخانه های عمومی کشور از قبیل «راه اندازی کتابخانه سیار شهدای گمنام هرسین، جذب دو نفر نیروی بومی، برگزاری مسابقات فرهنگی در مدارس با همکاری آموزش و پرورش، اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی مدارس، برگزاری کلاس های فرهنگی، اجتماعی در حوزه خانواده با همکاری بهزیستی و ....) انجام پذیرفت و سایر مصوبات در وقت تعیین شده انجام خواهد شد.

در پایان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از حمایت ها و پیگیری های امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و سایر اعضای انجمن با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

لازم به ذکر است انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان هرسین در هفته کتاب بعنوان انجمن نمونه کشوری شناخته شد. 
تعداد بازديد اين صفحه: 304