اختتامیه رضوی دالاهو
1397/10/17 دوشنبه از برگزیدگان شهرستان دالاهو تقدیر شد؛ آیین اختتامیه «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان دالاهو» برگزار شد آیین اختتامیه «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان دالاهو» با حضور امام‌جمعه و فرماندار شهرستان دالاهو در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) کرند غرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان کتابخانه‌ای «هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» در شهرستان دالاهو، با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسی‌الرضا نوروزی امام‌جمعه شهرستان، جهانبخش حیدری فرماندار، کیومرث کیانی معاون شهرداری، علی محمدبیگی رئیس آموزش و پرورش، مینا خاموشی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رخساره واحدی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ایوب غلامی سرپرست اداره ورزش و جوانان و حمید مهدی پور رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو در روز پنجشنبه 13 دی‌ماه در محل کتابخانه عمومی امام صادق (ع) برگزار شد.

حمید مهدی پور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو، در این مراسم با اشاره به شروع سومین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان از ابتدای تیرماه امسال، گفت: سومین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان در 2 بخش مکتوب و آنلاین در تیر و مرداد امسال برگزار شد و 728 نفر از مردم دالاهو در آن شرکت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: امسال هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در 2 بخش و با هفت عنوان کتاب که پنج عنوان با موضوع زندگی و سیره امام رضا (ع) و 2 عنوان کتاب هم با موضوع زندگی و سیره حضرت فاطمه معصومه (س) معرفی شد که از این تعداد دو اثر برای رده سنی کودکان، دو اثر برای رده سنی 11 تا 17 سال و سه اثر نیز برای رده سنی 17 سال به بالا در نظر گرفته شد.

مهدی پور با اشاره به افزایش استقبال جوانان و نوجوانان و رشدی صد در صدی شرکت کنندگان گفت:  در این دوره 7 نفر از شهرستان دالاهو برگزیده استانی شده اند که توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در مراسم استانی هفته کتاب از آنها تقدیر شده است و 30 نفر به عنوان برگزیدگان کتابخانه‌ای شناخته شده اند که امروز از این عزیزان تقدیر و تجلیل خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دالاهو، از کمک 8 میلیون ریالی دهیاری‌های بخش مرکزی و بخش گهواره و همچنین همکاری و مساعدت دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم با تداوم این همکاری‌ها بیش ‌از پیش شاهد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باشیم.

در ادامه مراسم برگزیدگان کتابخانه‌ای جشنواره رضوی این شهرستان معرفی و توسط فرماندار و امام جمعه شهرستان با اهدای لوح سپاس و جایزه تقدیر و تجلیل شد.

در انتهای مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسی‌الرضا نوروزی امام‌جمعه شهرستان دالاهو قول مساعد جهت اعزام و مشرف شدن تعدادی از برگزیدگان این جشنواره به قید قرعه به مشهد مقدس را داد.


 
تعداد بازديد اين صفحه: 453