فهرست

بازتاب اخبار

با حضور نویسنده اثر؛

نشست تحلیل و بررسی کتاب روانشناسی صدرایی برگزار شد

نشست تحلیل و بررسی کتاب روانشناسی صدرایی با حضور نویسنده اثر در فضای اینستاگرام اداره کل کتابخانه های استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، نشست تحلیل و بررسی کتاب «روانشناسی صدرایی» با حضور محمد خیاط زنجانی نویسنده و استاد دانشگاه رازی، رضا کریمی، معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه؛ عظیم عظیمی، مدیر گروه دانشگاه فرهنگیان؛ حسن امیری، استاد روانشناسی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، با همکاری مرکز پیوند مهر و سازمان فرهنگی هنری شهرداری کرمانشاه، روز پنجشنبه اول آبان ماه سالجاری در اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار شد.
در ابتدای این نشست، محمد خیاط زنجانی، دکتری فلسفه اسلامی و مؤلف کتاب، گفت: منتقدین حکمت اسلامی این علم را انتزاعی می دانند که در مسائل بشری ورود نکرده است و حتی دوستان حکمت اسلامی هم این انتقاد را تکرار کرده اند. در حالی که ظرفیت لازم برای خروج از مسائل انتزاعی وجود دارد و یک نمونه آن پیشنهاداتی است که در این کتاب مطرح کرده ام. زنجانی گفت: مباحث این کتاب جدید است و تاکنون کسی متعرض نتایج مبحث «نفس شناسی» در جهت روانشناسی نشده است.


جهت روئیت بازتاب رسانه ای کلیک کنید:خبرگزاری شبستان: برگزاری نشست تحلیل و بررسی کتاب روانشناسی صدرایی در کرمانشاه- نهاد کتابخانه های عمومی کشور: نشست تحلیل و بررسی کتاب «روانشناسی صدرایی» برگزار شد