فهرست

تازه‌ترين اخبار

با هدف تبریک انتصاب؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به همراه رضا کریمی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی و اصغر چوبتاشانی کارشناس امور مشارکت های این اداره کل، با بهزاد شهبازی مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند و انتصاب بجا و شایسته وی را تبریک گفتند.
معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: در کتابخانه های عمومی دو بخش نابینایان و کم بینایان برای کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان داریم و همچنین در کتابخانه عمومی امیرکبیر بخش ویژه ناشنوایان در سالجاری افتتاح شد که گسترش فعالیت ها و تجهیزات این بخش ها نیازمند حضور خیرین فرهنگی نیز می باشد.
وی بیان داشت: در این بخش از فعالیت ما اشتراکات مشخصی با سازمان بهزیستی داریم که نیاز به همکاری های دوجانبه می باشد.

بهزاد شهبازی مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه در این دیدار بیان داشت: هرچقدر در جامعه به مسئله توسعه فرهنگی مانند کتاب و کتابخوانی توجه نشود باید در بخش های این چنینی افزایش هزینه داشته باشیم.
وی افزود: اداره کل بهزیستی برای همکاری های دوجانبه با اداره کل کتابخانه های عمومی در بخش های مختلف اعلام آمادگی می نماید و جامعه هدف ما از تمامی اقشار جامعه هستند.
مسئله فرهنگ و کتابخوانی برای پیشگیری از این مشکلات بسیار حائز اهمیت است و باید بیشتر در این بخش هزینه شود.
عكس های مرتبط :