فهرست

يادداشت و پيام

پیام تبریک هفته کتاب؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه طی پیامی هفته کتاب کتابخوانی و کتابدار را تبریک گفت

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب، طی پیامی این مناسبت را به جامعه فرهنگی، کتابداران و مردم استان کرمانشاه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب، طی پیامی این مناسبت را به جامعه فرهنگی، کتابداران و مردم استان کرمانشاه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

هفته کتاب را با شعار ((ما همانیم که می خوانیم)) آغاز می کنیم.به توصیه مقام معظم رهبری:سلامت فکری را با کتابخوانی تامین کنید. از کتابهای خوب، راهگشا و راهنما که از سوی متفکران و نویسندگان خوب تهیه شده و در اختیار ما گذاشته شده استفاده کنید و بخوانید.

اکنون فرصت مغتنمی است که بار دیگر سی امین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به همکاران و کتابداران این عرصه و جامعه فرهنگی خدمتگزار کتاب و قلم و همچنین مردم تبریک بگویم.
 
جوانان، نوجوانان و هم استانی های عزیز و فرهیخته، داریم در جواب خدمت پاک فرهنگی کتابداران، با حضور در کتابخانه محله خود و عضو شدن در کتابخانه با اعلام حمایت از کتابخوانی فردی با فرهنگ غنی ایرانی اسلامی باشید. تک تک ما نیز برای خدمت به نسل آینده باید تلاش کنیم تا با اثر گذاری بر مخاطبان، مردم و تمام اقشار جامعه، به اعتلای توصیه مقام معظم رهبری؛ اینکه "باید کتاب در سبد مصرفی خانواده ها قرار بگیرد" تحقق بخشیم.
بدینوسیله سالروز سی امین دوره هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، که موعد باز اندیشی در چگونگی تأثیرگذاری کتاب و خدمتگزاران این فرهنگ می باشد را به شما کتابداران صبور و فرهیخته و عموم مردم تبریک عرض می کنم و توفیقات روز افزون و سلامتی را از خداوند متعال برایتان خواهانم، امیدوارم همواره در راه اعتلای فرهنگ کتابخوانی پیروز و سربلند باشید.

معصومه حسنی خونسار مدیرکل