فهرست

اطلاعيه

اطلاعیه تعطیلی کتابخانه ها:

قابل توجه کتابداران و اعضای محترم کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه

قابل توجه کتابداران و اعضای محترم کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه اطلاعیه تعطیلی کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در ستاد مبارزه با ویروس کرونا صادر گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، پیرو دستور استاندار محترم کرمانشاه در جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان، برای قطع انتقال زنجیره ای ویروس کرونا، کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از روز دوشنبه ۵ آبان به مدت یک هفته تعطیل اعلام شد.
گفتنی است؛ پیرو این اطلاعیه در جلسه  ستاد کرونا استان اعلام گردید؛ ادارات شهرستان های اسلام آباد غرب، گیلانغرب، جوانرود، هرسین و سرپل ذهاب به عنوان شهرستان های قرمز و پرخطر از روز دوشنبه به مدت یک هفته کاملا تعطیل است و 
ساعات کار ادارات در سایر شهرستان ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر ( با حضور ۵۰ درصد کارکنان در ادارات) اعلام شد.
لازم به ذکر است؛ تمامی فعالیت های کتابداران گرامی از طریق فضای مجازی اینستاگرام و کانال های اطلاع رسانی کتابخانه ها و ارتباط با اعضای کتابخانه کمافی سابق ادامه دارد و این منوط به تعطیلی فعالیت های فرهنگی و کتابداری نخواهد شد.

از هم استانی های عزیز درخواست می شود با رعایت پروتکل های بهداشتی برای قطع انتقال زنجیره ای ویروس کرونا همکاری لازم را انجام داده و موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.