فهرست

اخبار شهرستان‌ها

تقدیر از ۸ برگزیده دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

برگزیدگان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان دالاهو معرفی شدند

اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان دالاهو با تقدیر از 8 برگزیده ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستاندالاهو، با حضور حجت الاسلام ساداتی، امام جمعه محترم شهرستان؛ حمید مهدی پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستان دالاهو در محل کتابخانه عمومی امام صادق(ع)روز یکشنبه 26 بهمن سالجاری برگزار شد.

حمید مهدی پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این مراسم گفت: در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۲ هزار و 44 نفر از شهرستان دالاهو از طریق 4 کتابخانه عمومی شرکت کردند. از این میزان 85نفر در پویش فردی و گروهی، 1348 نفر در بخش چهارگزینه ای و 72 نفر در بخش نقاشی کودک و نوجوان،617 در بخش داستانک شرکت کردند.


در ادامه این مراسم حجت الاسلام ساداتی، امام جمعه شهرستان با تقدیر از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با محوریت امام رضا (ع)، گفت: در شرایط کنونی جامعه که با آسیب های اجتماعی مختلفی رو به رو هستیم، اجرای برنامه های فرهنگی گسترده جهت نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی با الگو قرار دادن سبک زندگی ائمه اطهار بسیار مهم و در اولویت است.


در پایان این مراسم از برگزیدگان دهمین جشنواره رضوی و همچنین تعدادی از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی طریقت سلیمانی با اهدای لوح یادبود و جوایز تقدیر شد.

اسامی برگزیدگان دهمین جشنواره رضوی به این شرح است:

آرمینا یادگاری ، سبا باجلانی در بخش مسابقه چهار گزینه ای نوجوان


زهره فتاحیان، احمد عیسوی ، ملیکا سهرابی ، عرفان همت پور در بخش چهارگزینه ای بزرگسال؛


روژان امیدی در بخش نقاشی کودک


آزاد گلناری در بخش خانوادگی