فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف توسعه فرهنگ مطالعه؛ 

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش دینور برگزار شد

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش دینور به ریاست بخشدار دینور در کتابخانه عمومی شهدای میانراهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش دینور با محوریت ترویج یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به ریاست ارسلان قربانی، بخشدار دینور و با حضور اعضای حقیقی و حقوقی و مدعوین ویژه انجمن در محل کتابخانه شهدای میانراهان روز دوشنبه ۲۸ تیر ماه سالجاری در کتابخانه عمومی شهدای میانراهان برگزار شد.
 
ارسلان قربانی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی دینور گفت: جایگاه رفیع معصومین و علی الخصوص امام هشتم در بین مردم ایران بسیار ویژه و مورد احترام و مقدس می‌باشد و جشنواره رضوی را فرصتی برای معرفت و شناخت امام هشتم دانسته و از همه مسئولین فرهنگی منطقه درخواست کرد نهایت همکاری را با کتابخانه های عمومی در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره در سطح منطقه داشته باشند.

وی همچنین بیان داشت: کتاب و کتابخوانی اصلی ترین راه توسعه است، تا کتابخوانی در جامعه به یک عادت تبدیل نشود تغییر خاصی در فرهنگ، اقتصاد و هنجار های اجتماعی ایجاد نخواهد شد.

علی نیازی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه، ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان در فضای مجازی به تشریح نحوه برگزاری یازدهمین دوره از مسابقات جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.

در پایان هر یک از مدعوین و اعضای حقیقی و حقوقی جلسه نکته نظرات خود را در راستای گسترش فرهنگ مطالعه در بخش دینور بیان کردند.