1399/4/29 يكشنبه در کتابخانه شهر گهواره؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر گهواره برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر گهواره شهرستان دالاهو به ریاست معاون فرماندار دالاهو در محیط کتابخانه نور شهر گهواره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  استان کرمانشاه، دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر گهواره، شهرستان دالاهو به ریاست حسن امامی، معاون فرماندار شهرستان دالاهو، سالار بادنوروز، شهردار گهواره و سید نوراله قنبری، عضو شورای شهر گهواره و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در کتابخانه عمومی نور شهر گهواره در روز شنبه مورخ ۲۸ تیر ماه سالجاری برگزار شد.
حسن امامی، معاون فرماندار دالاهو با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی در ارتقای فرهنگ جامعه گفت: از زحمات تمامی همکاران کتابخانه های عمومی شهرستان که با وجود محدودیت های این روزهای کرونایی، فعالیت های ارزشمندی در فضای مجازی انجام می دهند، تقدیر و تشکر میکنم.
وی افزود: با توجه به پیشینه تاریخی شهر گهواره، باید تلاشی مضاعف در راستای پررنگ کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جهت معرفی مشاهیر و مفاخر تاریخی صورت گیرد.
آرش محمدخانی، مسئول کتابخانه نور گهواره با ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه نور تصریح کرد: کتابخانه عمومی نور گهواره با بیش از 19 هزار جلد کتاب و 600 نفر عضو فعال، یکی از مراکز فرهنگی و غنی مطالعاتی و تحقیقاتی شهر دالاهو محسوب می شود و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می توانند از طریق سامانه (سامان) منابع مورد نیاز خود را جستجو کنند.

حمید مهدی پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دالاهو به بیان مشکلات کتابخانه نور پرداخت که بخش عظیمی از این مشکلات با مشارکت و همدلی شهرداری و شورای شهر قابل حل می باشد.
معاون فرماندار دالاهو و هیئت همراه در پایان جلسه از تمام بخش ها و فعالیت های کتابخانه بازدید کردند و در جریان وضعیت  کتابخانه نور به عنوان یکی از مراکز فرهنگی شهر گهواره قرار گرفتند و معاون فرماندار بر تسریع در برطرف سازی مشکلات آن تاکید کرد.بيشتر
 [PageVisit]