1399/7/23 چهارشنبه در روز جهانی عصای سفید: پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه در پیامی روز جهانی عصای سفید را به روشندلان عضو کتابخانه های عمومی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در پیامی روز  جهانی عصای سفید را تبریک گفت:
سال ۹۸ در چنین روزی در جمع فرشته های زمینی بودیم که گرچه کم بینا و نابینا بودند اما چشم دلشان و قلبشان روشن و بینا بود.
روز جهانی عصای سفید، روز نابینایان تنها نیست روزی است برای یادآوری به تمام انسانها که قدر نعمت های زیبا و داده های مخلوق خود را بدانند.
باید در این روز به خود یادآوری کنیم که چقدر به فکر یکدیگر هستیم، آیا اگر روزی ما مانند این فرشته های زمینی شویم چه انتظاری از اطرافیان و مردم جامعه مان داریم. واقعا جای تفکر و تامل دارد که چقدر به همنوعان مان فکر می کنیم.
بدینوسیله روز جهانی عصای سفید را اول به اعضای روشندل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه و بعد به تمای روشندلان تبریک می گویم و امیدوارم در این روزهای کرونایی از بیماری کرونا و مشکلات آن به دور باشند.
همواره موفقیت، سربلندی و امید را از زیر سایه پرچم ایران اسلامی و فرج مهدی موعود (عج) را از خداوند متعال برای شما خواهانم.

گفتنی است؛ کتابخانه روشندلان این استان با بیش از یک هزار نسخه کتاب بریل و ۵ هزارو ۵۰۰ نسخه منابع صوتی و گویا، با ۱۰۶ نفر عضو روشندل و کم‌بینا در دو بخش در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء ویژه کودکان و نوجوانان و بخش بزرگسالان در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی خدمات ارائه می‌کند.
کتابخانه روشندلان در واقع بخشی از کتابخانه های استان کرمانشاه است که در سال ۱۳۹۳ راه‌اندازی شد و اکنون با چند سال سابقه فعالیت، بخش کودک و نوجوان آن یکی از مجهزترین کتابخانه‌های ویژه روشندلان در استان محسوب می‌شود.
بيشتر
 [PageVisit]