1399/8/29 پنجشنبه طی پیامی؛ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی هفته کتاب را تبریک گفت ابراهیم عزیزی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پیامی بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، ابراهیم عزیزی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پیامی بیست و هشتمین دوره هفته کتاب را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
در این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به تمامی کتابداران پرتلاش و کتابخوانان کوشا تبریک می گویم. با وجود شرایط کرونا اگر کتابخانه تعطیل شد کتابخوانی تعطیل نیست. ضمن بزرگداشت یاد علامه بزرگ، سیدمحمد حسین طباطبایی، که هفته کتاب به نام او مزین است، برای تمام هموطنان آرزوی موفقیت در عرصه کسب دانش و آگاهی دارم.

اکنون در شرایط سخت و پرمخاطره ای قرار داریم و به همین دلیل برای حفظ سلامتی همه کتابداران و کتابخوانان و شهروندان گرامی به طور موقت کتابخانه ها تعطیل شده، اما همه بدانند تعطیلی کتابخانه نباید به معنای تعطیلی کتابخوانی باشد و در این ایام در خلوت خود کتاب، این یارمهربان را فراموش نکنند.

جای بسی خوشحالی است که با وجود تعلیق فعالیت های حضوری، در فضای مجازی همچنان کتابداران به ترویج فرهنگ کتابخوانی اهتمام دارند و جا دارد از همه خانواده ها بخواهم در این برنامه ها مشارکت کنند تا از اوقات فراغت روزهای در خانه ماندن به نحو احسن بهره ببرند. 

                          ابراهیم عزیزی 
                          نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

بيشتر
 [PageVisit]