1399/9/1 شنبه در راستای اجرای پویش «کتابخون» انجام شد؛ اهدای خون و پلاسما توسط کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه در راستای اجرای پویش «کتابخون» نهاد کتابخانه های عمومی کشور جمعی از کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه با حضور در مرکز انتقال خون استان خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی و در آستانه هفته بسیج، به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی کتابخانه های عمومی، کارکنان و کتابداران کتابخانه های استان کرمانشاه با هدف اجرای پویش «کتابخون»  روز پنجشنبه ۲۹ آبان در محل انتقال خون استان کرمانشاه حاضر شده و خون خود را اهدا کردند.

همچنین در این اقدام تعدادی از همکاران که قبلا به بیماری کرونا مبتلا شده و بهبود یافتند پلاسمای خون خود را برای کمک به مبتلایان به کرونا اهدا کردند.

گفتنی است پویش «کتابخون» با توجه به نیاز مبرم به خون سالم و کاهش مراجعه داوطلبین اهدای خون در ماه های سرد سال با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و سازمان انتقال خون ایران راه اندازی شده است.
بيشتر
 [PageVisit]