1399/10/24 چهارشنبه با حضور در مجلس شورای اسلامی؛ قول مساعد نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از اصلاح بودجه نهاد معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در راستای افزایش بودجه نهاد کتابخانه های عمومی با نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، به همراه امیرحسین آزادی وفا، مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در راستای افزایش بودجه نهاد کتابخانه های عمومی کشور روز یکشنبه ۲۱ دی ماه سالجاری با محمد رشیدی، ابراهیم عزیزی و شهریار حیدری؛ نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای دیدار و گفتگو کرد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گزارشی از وضعیت، منابع درآمدی کتابخانه های عمومی و پیشرفت فیزیکی کتابخانه مرکزی استان کرمانشاه ارائه کرد و در خصوص افزایش بودجه نهاد کتابخانه های عمومی به بحث و گفتگو پرداخت.

حسنی خونسار خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های مهم نهاد کتابخانه های عمومی کشور کسری بودجه اختصاص داده شده به این نهاد فرهنگی است که انتظار می رود با حمایت نمایندگان استان ها در صحن مجلس این دغدغه مرتفع گردد.

امیرحسین آزادی وفا، مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در گفتگو با نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه وضعیت بودجه ای نهاد را برای نمایندگان تشریح کرد و گفت: بودجه نهاد کتابخانه های عمومی حتی برای پرداخت حقوق کارکنان کشور کافی نیست و این مانع از رسیدن اهداف فرهنگی و چشم انداز نهاد در توسعه کتابخوانی در کشور می شود و پاره ای از مشکلات را به دنبال دارد.

آزادی وفا، در ادامه جلسه با نمایندگان ضمن ابراز خرسندی از اینکه نمایندگان مردم کرمانشاه افرادی با دیدگاه فرهنگی و حامی ترویج کتاب و کتابخوانی هستند، خاطر نشان کرد: مسئولان نهاد و دبیرکل محترم پیگیر برخی اصلاحات بودجه ای و اعتبارات و اصلاح قوانین نهاد هستند که امیدواریم این مهم با حمایت نماینده های مجلس حل و فصل شود.

در پایان جلسه نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از اصلاح بودجه نهاد کتابخانه های عمومی کشور قول مساعد دادند.



بيشتر
 [PageVisit]