1399/4/4 چهارشنبه با هدف حمایت از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ نشست ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اداره بنیاد شهید شهرستان گیلانغرب صورت گرفت. نشست ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اداره بنیاد شهید شهرستان گیلانغرب با هدف حمایت از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، این نشست در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در اداره بنیاد شهید شهرستان گیلانغرب با حضور فریبا عزیزی، معاون بنیاد شهید شهرستان گیلانغرب؛ 
فرحناز برکاتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گیلانغرب و کارشناسان و رابطین فرهنگی ادارات، برگزار گردید.
برکاتی، در خصوص معرفی منابع دهمین جشنواره کتابخوان رضوی که امسال با توجه به شرایط خاص کشور و همه گیری ویروس کرونا به صورت الکترونیکی در سایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و سایت جشنواره رضوی در دسترس قرار گرفته است بیان داشت: این جشنواره با تنوع منابع مطالعاتی راهی مناسب جهت آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها با زندگی امام رضا (ع) و خانواده بزرگوار ایشان است که موجب ایجاد علاقه مندی بیشتر مردم به کتاب و کتابخوانی می شود.
وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان گیلانغرب دومین شهر مقاوم کشور می باشد و این از برکت خون شهداست برای زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا نمایشگاهی از  آثار مرتبط با شهدای این شهرستان از جمله عکس ، خاطرات، وصایا و دلنوشته های آنها برپا گردد.
فریبا عزیزی، معاون بنیاد شهید گیلانغرب گفت: مانند گذشته همراه برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی هستیم و حامی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خواهیم بود.

در ادامه عزیزی؛ مردم شهرستان خصوصا خانواده های شهدا  و جانبازان را به شرکت فعال در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد و جشنواره کتابخوانی رضوی را راهی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و خصوصا آشنایی با سیره رضوی دانست.
معاون بنیاد شهید شهرستان گیلانغرب برای مساعدت و همکاری جهت عضویت پرسنل آن اداره و برپایی برنامه های مشترک تاثیرگذار و همچنین تکمیل قفسه های بخش دفاع مقدس از منابع و آثار شهدا و دلنوشته ها آمادگی خود را اعلام کرد.
 [PageVisit]