1399/9/2 یکشنبه به مناسبت هفته کتاب؛ فرماندار شهرستان صحنه در پیامی هفته کتاب را تبریک گفت علیرضا حیدری فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه، فرارسیدن هفته کتاب را به کتابداران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، علیرضا حیدری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان صحنه در پیامی فرارسیدن هفته کتاب را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

امروزه کتاب می تواند به عنوان یک وسیله مطمئن و کار آمد در بهینه سازی فضای فرهنگی جامعه مورد استفاده قرار گیرد، زیرا کتاب چراغ هدایت انسان برای یافتن مسیر راستین و اصیل انسانی است.

نخستین جلوۀ باشکوه چنین ارزشی را می‌توان در ابتدای برنامه‌های پیامبر عظیم‌الشأن اسلام یافت، که رسالتش را با فرمان‌ِ «خواندن» از سوی خداوند آغاز می‌کند و پی می‌گیرد. 
در همین فرهنگ مقدس است که خداوند یگانه، به قلم و حرمت آن سوگند یاد می‌کند و معجزۀ جاودانۀ آخرین سفیر الهی را یک کتاب آسمانی تشکیل می‌دهد.

 اینجانب ضمن تبریک روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تمامی تلاشگران عرصه اندیشه و قلم و کتابداران، نهایت تقدیر و قدردانی را دارم و از خداوند متعال توفیق روز افزونشان را خواستارم.

                           علیرضا حیدری

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه

 [PageVisit]