1399/9/23 یکشنبه در ایام کرونا و تعطیلی کتابخانه ها؛ طرح «کتاب در خانه» کتابخانه های عمومی اجرایی شد طرح «کتاب در خانه» کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه در ایام کرونا برای اعضای کتابخانه های عمومی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، از طرح «کتاب در خانه» به منظور «تحویل منابع کتاب درب منزل» برای اعضای کتابخانه ها خبر داد. 
حسنی خونسار گفت: شيوع ويروس كرونا باعث شد بسياري از خدمات اجتماعي و فرهنگي در كشور در فضاي مجازي و يا بصورت خدمات در محل ارائه مي‌شوند، و از سوي ديگر، چالش بوجود آمده باعث كاهش چشمگير مراجعات به كتابخانه شده است.
وی افزود: از اين رو طرح «خدمت تحويل منابع» درب منازل در برخی کتابخانه های استان آغاز شده است.
حسنی خونسار خاطر نشان کرد: در هر شهرستان کتابخانه اصلی و در شهرستان کرمانشاه کتابخانه های عمومی امیرکبیر، علامه طباطبایی، شهید آوینی و خاتم الانبیاء(ص) اقدام به اجرای طرح  می نمایند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی گفت: اعضای کتابخانه ها می توانند درخواست خود را در سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی به نشانی samanpl.ir  ثبت نمایند.
حسنی خونسار در پایان بیان کرد: بسته‌بندي، ارسال و دريافت كتب با رعايت نكات بهداشتي صورت می گیرد و در صورتی که وسیله نقلیه ما در کتابخانه آماده نباشد، هزینه ارسال پیک از طرف خود پیک از عضو کتابخانه در زمان تحویل کتاب دریافت می شود.
 [PageVisit]