1399/10/7 یکشنبه به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی؛ پویش مطالعاتی شرح دلبری «کتابی در شرح وصیت نامه حاج قاسم سلیمانی» برگزار می گردد به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی پویش مطالعاتی شرح دلبری «کتابی در شرح وصیت نامه حاج قاسم سلیمانی» برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با همکاری مجموعه های مختلف فرهنگی، به مناسبت ایام گرامیداشت  شهادت سردار سلیمانی پویش مطالعاتی شرح دلبری «کتابی در شرح وصیت نامه حاج قاسم سلیمانی» برگزار می گردد، که مهلت ارسال این آثار تا 28 دی ماه 99 تمدید.
گفتنی است؛در این پویش مطالعاتی در نظر است با کمک از کتاب شرح دلبری ارتباط معرفتی بهتری با وصیت نامه شهید سلیمانی برقرار شود.
در این طرح ضمن تبلیغ خود وصیت نامه سردار و کتاب مربوطه، جملات دریافتی همزمان در فضای مجازی (مانند استوری اینستاگرام و...) تبلیغ می شود تا به اثرگذاری بیشتر طرح کمک می کند. علاوه بر این جوایزی نقدی و غیرنقدی هم اهدا می شود.
شرکت کنندگان می بایست مشخصات کامل خود را به شرح ذیل از طریق شبکه های اجتماعی به شماره درج شده در پوستر (09128329399) ارسال کنند.
همچنین شرکت کنندگان در این پویش می بایست علاوه بر جمله ارسالی مشخصات خود، شامل موارد‌ ذیل را جهت هماهنگی جوایز ارسال کنند.
۱.نام و‌نام خانوادگی
۲.شماره‌تماس
۳.نام مؤسسه یا دستگاه مربوطه که حامی پویش هستند
-کتابخانه های عمومی
-مرکز خانواده سپاه
- خادمیار آستان قدس رضوی
-فعالان فرهنگی (ستاد در امتداد روح الله)
- نیروگاه‌برق زاگرس
-اصحاب رسانه (بسیج رسانه)
- کمیته امداد
- دانش آموز ( نام مدرسه ذکر شود)
و...
برای دانلود فایل فشرده کتاب شرح دلبری، شرحی بر وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روی پوستر ویا لینک زیر پوستر کلیک نمایید

فايلها
404561667_-213017.pdf 1.62 MB
 [PageVisit]