1399/10/2 سه‌شنبه توسط استاندار کرمانشاه؛ از پژوهشگر برتر کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تقدیر شد در هفته پژوهش آذر ماه سالجاری از پژوهشگر برتر کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در هفته پژوهش آذر ماه سالجاری توسط هوشنگ بازوند، استاندار و رئیس ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان از شیوا یاری پژوهشگر برتر کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی و کارشناس مسئول برنامه ریزی و بودجه و منابع درآمدی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تقدیر و قدردانی به عمل آمد

در این لوح آمده است؛
فرهیخته گرامی سرکار خانم شیوا یاری
راز و رمز پویایی علم و کشف جلوه های شهودی معرفت، کیمیایی است که آسمان علم، انسان را به معراج حضور می خواند و چه خرم علمی که از چشمه معارف سیراب شود و چه معماری با شکوهی، بنایی که مبنای آن ریشه در پژوهش داشته باشد.
ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری، از شما فرهیخته گرامی که با تعهد و مسئولیت پذیری و خلق آثار ارزنده علمی و پژوهشی، موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر کتابخانه های عمومی استان در سال 1399 شده اید قدردانی می نمایم.
با امید به اینکه، همواره مایه افتخار باشید وبا حضور فعال حضرتعالی، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها، امید و خردورزی در عرصه پژوهش و فناوری باشیم. همای سعادت سایه گستر مرادتان گردد.
مهندس بازوند
استاندار کرمانشاه
و رئیس ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری
 [PageVisit]