1399/4/2 دوشنبه با معرفی 13 برگزیده: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه معرفی شدند با مشارکت 1500 نفر،برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، برگزیدگان مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه معرفی شدند.
معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: پس از مشارکت حدود  1500 نفر در مسابقه کتابخوانی امربه معروف و نهی از منکر ، تعداد 13 نفر از برگزیدگان استان با جوایزی شامل کمک هزینه عتبات عالیات، سفر مشهد مقدس و کارت هدیه نقدی مورد تقدیر قرار می گیرند.
حسنی خونسار بیان داشت: تعداد 1494 نفر در مسابقه کتابخوانی آنلاین از کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» که در بهمن ماه سال 98 توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار گردید،شرکت نمودند.
وی افزود: کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» تهیه شده توسط گروهی از مولفان در انتشارات مهرسا، مجموعه مختصری از حکمت‌های مندرج در قرآن کریم،احادیث معصومین علیهم السلام و بیانات امام خمینی(ره) و آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) می باشد. 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاهخاطر نشان کرد: این مسابقه  با هدف آشنایی عموم مردم با مفاهیم پایه‌ای امر به معروف و نهی از منکر و گسترش فرهنگ خواندن متون اصیل برگزار گردید که سهم استان کرمانشاه از برگزیدگان این مسابقه در کشور تعداد13 نفر می باشد.
و حاصل حضور در مسابقه برای برندگان 1 نفر برنده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات شد، 1 نفر برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس وتعداد 11  نفر برنده کارت هدیه نقدی شدند.
 [PageVisit]