1399/8/28 چهارشنبه از سوی دفتر برنامه ریزی نهاد؛ فراخوان مشارکت در طرح «مأموریت کتابخانه من» منتشر شد دفتر برنامه ریزی نهاد از مسئولان کتابخانه های عمومی در سراسر کشور برای مشارکت در تدوین برنامه راهبردی کتابخانه با عنوان «مأموریت کتابخانه من» دعوت می کند.

به گزاش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دفتر برنامه ریزی نهاد از مسئولان کتابخانه های عمومی در سراسر کشور برای مشارکت در تدوین برنامه راهبردی کتابخانه با عنوان «مأموریت کتابخانه من» دعوت می کند.

اجرای طرح «مأموریت کتابخانه من» با هدف شناسایی جمعیت خدمت‌گیر کتابخانه و نیازهای آن‌ها، تدوین خدمات و برنامه‌های مناسب کتابخانه به‌صورت اولویت‌بندی شده‌، توافق بر محتوای بیانیۀ مأموریت خاص کتابخانه و ترویج بیانیۀ مأموریت میان ذینفعان مختلف کتابخانه، در گام نخست همزمان با هفته کتاب ۱۳۹۹ به صورت محدود آغاز می شود.

برای ثبت‌نام در این فراخوان تنها مسئولان کتابخانه ها می‌توانند اقدام کنند؛ با این حال فرایندها به صورت گروهی و با هماهنگی کتابداران کتابخانه انجام خواهد شد. در پایان نیز گواهینامۀ آموزشی برای تمامی اعضای فعال گروه صادر خواهد شد.

مسئولان کتابخانه‌هایی که برای مشارکت فعال در این طرح آمادگی و علاقۀ دارند، می‌توانند از روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه تا جمعه ۷ آذر ماه ۱۳۹۹ نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت‌نام در وب سایت سیاستگذاری ملی کتابخانه عمومی به نشانی  http://nppl.ir/stplan اقدام کنند.

گفتنی است، پس از اتمام دورۀ آزمایشی، طرح فراگیر «مأموریت کتابخانۀ من» برای تمام کتابخانه‌ها اجرا خواهد شد.

 [PageVisit]