1399/8/30 جمعه نماینده مجلس شورای اسلامی: کتاب همواره یکی از قوی ترین ابزارها برای انتقال دانش بشری بوده است نماینده مردم شهرستان های صحنه، هرسین و کنگاور در پیامی فرارسیدن هفته کتاب را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، علی رضایی، نماینده مردم شهرستان های صحنه، هرسین و کنگاور در پیامی فرارسیدن هفته کتاب را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
 
روز کتاب و کتابخوانی روز به دست آوردن دانش مناسب در مورد موضاعاتی است که مردم را قادر می سازد تا برای هدف خود برنامه ریزی داشته باشند. بدون شک کتاب یکی از قوی ترین ابزارها برای انتقال دانش بشری در تمام اعصار و قرن ها بوده و علیرغم تغییر در روش جمع آوری و انتقال علوم و فنون و دانش از نسلی به نسلی دیگر، کتاب همچنان ایفاگر نقش اول و اصلی در این امر خطیر و بی بدیل بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب، این مناسبت را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه و چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض کرده و از همت والای اهل فکر و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند نیز قدردانی می کنم. امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی و سیاستگذاری همه مسئولان و علاقمندان و نخبگان و اندیشه ورزان، شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب به ویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحب نظر در جامعه باشیم.

                                علی رضایی 
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی

 [PageVisit]